Komunikaty duszpasterskie - 7.07.2019 r.


Komunikaty duszpasterskie - 7.07.2019 r.

  1. Dzisiaj XIV Niedziela Zwykła; pierwsza niedziela lipca; o godz. 20.00 wieczorna Msza św.

  1. Jutro przypada wspomnienie liturgiczne św. Jana z Dukli, kapłana; w czwartek – święto św. Benedykta, patrona Europy; w piątek – św. Brunona, bpa i męczennika; w sobotę – św. pustelników Andrzeja i Benedykta.

  1. W sobotę – 13 lipca – kolejne Nabożeństwo Fatimskie – zapraszamy na wieczorną Mszę św. i procesję fatimską połączoną w różańcem.

  1. Przypominamy, iż w lipcu i sierpniu KANCELARIA PARAFIALNA jest czynna po południu: od 16 do 17.45. Można też rezerwować terminy intencji mszalnych na miesiąc GRUDZIEŃ.

  1. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu Festynu Parafialnego w ub. niedzielę. Dziękujemy za upieczenie ciast i udział w festynie.

  1. Polecamy aktualną prasę katolicką – do lektury aktualne numery tyg. „N”, „Idziemy”, Gość Niedzielny”, mały Gość dla dzieci; „Przewodnik katolicki”. Tyg. „Niedziela” zachęca czytelników: „

  1. Dziękujemy za ofiary składane dziś na tacę i ofiary indywidualne składane w kopertach – ofiarodawcom mówimy Bóg zapłać.

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności: śp. Wiesław Mamrot l.82; Mieczysław Charaziński l.84; Krzysztof Michalak l.67 i Maria Szymańska l.73 Wieczny odpoczynek….